Rekomendacje

Sylwia K.

Dobrzy ludzie wchodzący na tą stronę…

Chciałabym się podzielić z wami cząstką tego, czego sama doświadczyłam spotykając na swojej drodze Pana Ireneusza Rybickiego.

Zrozumiałam, że w życiu nie ma przypadków i to, że jesteś na tej stronie to też nie jest przypadek.

Dzięki niemu otworzyłam swoje oczy (czego i wam serdecznie życzę:)) Zobaczyłam to, co jest tak blisko a wydawało mi się tak daleko.

To coś nazywa się radość życia.

W pewnym momencie tak mocno zbłądziłam, spadłam ze swojej ścieżki. Nie wiedziałam gdzie jest mój rozum a gdzie serce, nie słyszałam jego cichego, wycieńczonego ludzkim życiem szeptu.

Tak bardzo chciałam wejść na właściwą drogę, ale za sprawą innych ludzi (i swojego ex partnera) cały czas nie mogłam się wydostać z ciasnej klatki.

Nie będę się tu rozpisywać o swojej przeszłości, ponieważ każdy ją ma za sobą.

Liczy się tu i teraz!

Ja to teraz piszę a ty to TERAZ czytasz. Czy to nie jest piękne?

Chciałabym przekazać wam, że to, czego będziecie mogli doświadczyć za sprawą tego niezwykłego człowieka jest nie do opisania.

Ten mężczyzna potrafi rozwiązać każdy nurtujący problem.

Jeżeli jesteście otwarci na pomoc i chcecie jej ,to gwarantuje wam że ten człowiek może wam pomóc.

Ja jestem żywym dowodem na to :D.

Upadłam tak nisko, że chciałam skończyć ze swoim życiem, nic nie miało sensu i nic nie miałam do stracenia i właśnie wtedy zadzwoniłam do Pana Ireneusza, usłyszałam o warsztatach, które prowadzi pomyślałam, co mi szkodzi? 5 godzin później byłam w obcym dla mnie mieście, BA! nawet województwie ha ha;). I właśnie te warsztaty zmieniły moje życie Dzięki niemu zapomniałam o swojej bolesnej i bardzo trudnej przeszłości i to właśnie On pomógł mi pogrzebać stare rany, za co mu po stokroć dziękuję:) Mało tego odzyskałam wiarę w siebie i sens życia.

Doświadczyłam radości, która jest tak blisko.

A więc cieszmy się tym życiem i dajmy sobie sami pomóc, otwórzmy serca i oczy. Zobaczmy to, czego nie widać, nie blokujmy się słowami innych idźmy w zgodzie ze swoją duszą, umysłem i ciałem a wtedy świat stanie się piękniejszy <3 xJeszcze raz gorąco zachęcam do współpracy z Panem Ireneuszem Rybickim on potrafi na prawdę zmienić życie.

Zmienił moje, to i zmieni na lepsze Wasze 🙂 Wystarczy tylko że …zechcecie tego.

20.10.2014

Leave a Reply

one + 15 =