Praca z emocjami usuwanie traum

USUWANIE TRAUM, LĘKÓW, NEGATYWNYCH EMOCJI

Dotyczy zrozumienia własnych emocji, przez co każdy doświadczy ulgi i uwolnienia ciężaru przeszłości (traum). Praca polega na wejściu w obszar działania tych nieprzerobionych emocji, zrozumienia ich na poziomie świadomym i zastąpieniu nowymi, które wynikają z powstającej przemiany.

Metody te zapobiegają tworzeniu się w przyszłości negatywnych matryc emocjonalnych zaniżających Twoją wartość wynikającą z lęku, traumatycznych doświadczeń. Techniki te są bardzo skuteczne, silne i energetyczne, dostosowywane do wagi i rodzaju problemu.

Uwalniasz Siebie od obciążeń z przeszłości, stają się obojętne a myśl kieruje na radość, wolność i spokój. Cokolwiek doświadczałeś w przeszłości i dzisiaj Ci bardzo przeszkadza, zamyka Ciebie na związki, relacje z ludźmi, może i nawet chorujesz przez to i nie wiesz, że to wynika z tej traumy? Więc warto pomóc sobie i ulżyć życiu.

Zapraszam, więc na podróż do swojej przeszłości, swojego wnętrza i uwolnić się od dokuczliwej emocji, która zabiera Ci radość życia. Bardzo często te nieprzerobione emocje powstawały w dzieciństwie i dzisiaj nimi reagujemy, mimo że przybyło nam wiele lat, ale co z tego jak nie radzimy sobie z tym, co urosło już do takiej rangi.

Często uważamy, że wystarczy tylko zmienić to, co dzieje się w nas przez np. próbę zapominania, zajęcia się w danej chwili czymś innym. Niestety to, przez co cierpimy czy nazywamy to cierpieniem to nic innego jak dysharmonia. Czyli jesteśmy w opozycji do siebie, myślimy w taki sposób, który wyrządza nam krzywdę, zaniżamy swoją wartość lub czyjąś, obciążamy siebie lub innych i święcie w to wierzymy. Finał tego jest taki, że powodujemy własne zmartwienia, z których nie możemy wyjść a one powodują stresy, dolegliwości, a w ostatnim stadium, jeżeli dalej to zasilamy takimi błędnymi myślami i wciąż przeżywamy te emocje, to w końcu powstanie choroba.

Czy da się to zmienić samemu od wewnątrz? Czy w ogóle myślenie samo w sobie o tym i próbowanie zmiany nie jest dalszym kaleczeniem siebie i powodowanie większego ograniczania i cierpienia? Warto to przemyśleć. Jeżeli myślimy o czymś, co jest złe to to zło uruchamiamy.

Myśl jest energią, więc warto skorzystać z pomocy i pozwolić sobie na ujrzenie tego problemu, wierzenia od strony prawdy, źródła i odcięcia od tego, co powoduje opozycję, dysharmonię. Wtedy problem, wierzenie, trauma, lęk sam znika. Za każdym razem, czy to było molestowanie w dzieciństwie, gwałt, bicie itp., po tej pracy z emocjami przychodzi ulga, nicość, pustka, obojętność, wewnętrzna radość, łzy szczęścia i niewierzenie, że tak można się czuć. Zapraszam więc do spotkania z wolnością emocjonalną i podarowaniem sobie lepszego życia.