Warsztaty 1, 2 dniowe

WARSZTATY 1-DNIOWE LUB 2-DNIOWE

Obecne czasy wymagają od nas wyjątkowej dyscypliny i odpowiedzialności. Sposoby reagowania doprowadzają do silnego ograniczania życia i wielu rozczarowań, brakuje czasu, tempo życia wzrasta a reszta maleje. Kryją się za tym nieodwzajemnione uczucia, ograniczane finanse i brak satysfakcji z pracy. Coraz bardziej dotyka nas niezadowolenie z tego, co się dzieje wokół i stres.

Jak nad tym zapanować? W jaki sposób osiągnąć to, czego pragniemy? Temu celowi niech posłużą warsztaty, na których niemożliwe stanie się możliwe. Jeden temat przypada na jeden dzień, w przypadku 2-dniowych warsztatów proszę wybrać dwa tematy. TEMATY DOTYCZĄCE  ZAJĘĆ:


I. URUCHAMIANIE WŁASNEGO POTENCJAŁU DLA OSIĄGNIĘCIA CELU

 1. Metody wyznaczania celu.
 2. Metody przyciągania sukcesu.
 3. Ujarzmianie słomianego zapału.
 4. Jak radzić sobie ze stresem w dzisiejszych czasach.
 5. Kto lub co rządzi Twoim życiem.
 6. Praca z emocjami. Techniki uwalniania traumatycznych doświadczeń. Jak wykorzystać negatywne emocje dla własnego komfortu psychicznego?
 7. W jaki sposób przyciągać to, czego w życiu pragniemy.
 8. Sposoby reakcji i ich wpływ na nasze osobiste życie.

Kolejny temat, który może być poruszony dotyczy relacji w związkach. Ostatnie lata pokazują kryzysy związków, jak ciężko jest pogodzić w dzisiejszych czasach pracę zawodową z rodziną. Celem wykładów jest podniesienie świadomości dla zmaterializowania się wartości najważniejszych w życiu, takich jak miłość, radość i szczęście. Warsztaty dla wszystkich, którzy chcą uzdrowić swoje relacje osobiste w związkach partnerskich i rodzinach.


II. BYĆ SZCZĘŚLIWYM W RELACJACH I ZWIĄZKU

 1. Przedstawienie szerszego spektrum okoliczności, które poprzez nieświadomość przyciągamy do swojego życia.
 2. Zrozumienie samego siebie oraz relacji z Rodzicami, które rzutują na jakość Twojego życia.
 3. Analiza związków osobistych, relacji partnerskich.
 4. Właściwe podejście do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości kluczem do Twojego szczęścia.
 5.  Praca ze świadomością w celu zmaterializowania się wartości dla nas najważniejszych, takich jak miłość, radość i szczęście.

Ostatni temat dotyczy systemu wartości tak często zaniżanego w imię Wyższych Celów, które tworzymy sobie w głowie. Warsztaty te służą zrozumieniu, kim się jest, jakie posiadamy pozytywne zasoby do tego by być dumnymi z siebie. Przywracają siłę, radość, zadowolenie i uleczenie w sobie tych obszarów samego siebie, w których nie czujemy swojej wartości.


III. SYSTEM WARTOŚCI GŁÓWNĄ SIŁĄ SPRAWCZĄ POWODZENIA W KAŻDYM OBSZARZE ŻYCIA

 1. Dlaczego zaniżamy swoją wartość?
 2. Odnajdywanie i rozpuszczanie w sobie obciążeń z przeszłości.
 3. Odkrywanie i wykorzystywanie swoich pozytywnych zasobów dla podnoszenia systemu wartości.
 4. Techniki wprowadzające i utrwalające właściwy sposób reagowania na okoliczności naszego życia.
 5. Metody zapobiegania tworzeniu się w przyszłości negatywnych matryc emocjonalnych zaniżających naszą wartość.

Blok tematyczny szkolenia 1-dniowego (8godz.) kosztuje 350zł, w przypadku 2-dniowego (8godz.+6godz.) do wyboru uczestników dwa bloki tematyczne) – koszt 600zł. Zapraszam serdecznie na zajęcia, które wniosą coś nowego – bo w każdym z nas jest obszar, który chcielibyśmy naprawić, ulepszyć i wzmocnić.

Zapraszam wszystkich na zajęcia, które są wspaniałą nauką kształtowania i rozpoznawania myśli i emocji. Ich wpływu na przyciągane zdarzenia i zdrowie. Nauką wpływania na okoliczności życia przez czynnik czasu: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.


ZAPRASZAM NA WARSZTATY, KTÓRE KIEROWANE SĄ DO KAŻDEGO, KTO CHCE SAM KIEROWAĆ I WPŁYWAĆ NA SWOJE ŻYCIE ŚWIADOMOŚCIĄ TEGO KIM JEST I JAK MOŻE RADZIĆ SOBIE Z WŁASNYMI EMOCJAMI I SŁABOŚCIAMI.

Warsztaty mogą odbyć się w każdym mieście. Kiedy i gdzie decyduje ilość osób zgłoszonych na zajęcia (min. 12). Mimo, że są to spotkania grupowe, wszyscy traktowani są indywidualnie. Proszę zabrać ze sobą zeszyt i coś do pisania, karimatę i koc.

ZAPISZ SIĘ, warto zaufać, zrozumiesz co z czego wynika i jak sobie z tym wszystkim radzić. Otrzymasz nowe życie. Ilość miejsc ograniczona.