Sesja indywidualna

plyta2

To spotkanie może odbyć się bezpośrednio, w przypadku, kiedy jestem na wyjeździe, wtedy przy okazji wykładów, warsztatów lub wczasów możemy umówić się na konkretny dzień i godzinę oraz stacjonarnie w Tarnowie, w Gabinecie Terapii Naturalnych „ANAH” – tutaj bez problemu możemy się umówić, ponieważ jestem bardziej dostępny.

I ostatnia wersja, spotkanie na Skype (mój nick: proton11). Wtedy nie musisz specjalnie przyjeżdżać, duże ułatwienie dla osób z innych miast i przebywających za granicą.

Proszę przeznaczyć dla Siebie 2 godziny, sesja jest nagrywana i odbywa się w taki sposób, że na początku mogę zapytać, na co zwrócić szczególną uwagę, ale w zasadzie wszystkie nurtujące pytania rozwiązują się w trakcie mojego przekazu i na koniec nie ma już żadnych pytań.

To spotkanie pozwoli Ci zrozumieć Siebie i tak otworzyć na własne życie, do którego już będziesz miał dostęp, że z ulgą będziesz traktował te okoliczności, na które przed chwilą zwracałeś tak silną uwagę. Intencją moją jest, żebyś poczuł swoja wartość i dzięki niej zmierzył z tym, co życie Ci dostarcza.

A mając teraz to narzędzie pracy na całe życie (nagranie) zawsze w chwilach zwątpienia Cię poprowadzi. Przez dwie godziny non stop przekazuję Ci informacje z Twojego życia i antidotum do zastosowania na negatywnie przyciągane sytuacje. Praca będzie polegała na uświadomieniu sobie wagi myśli tworzącej Twoje życie.

Zrozumiesz swoje myśli, uczucia od strony Wnętrza i doświadczysz odpowiedzialności za swoje życie. Spotkanie uświadomi Tobie to, co nieświadome, dzięki temu, będziesz mógł kontrolować to, co dotychczas kontrolowało Ciebie. Dowiesz się, w jakim jesteś teraz momencie życia i jak postępować, żeby było lepiej.

Przez akceptację procesów zachodzących na planie Twojego życia oraz wartości reprezentujących Ciebie, uruchomisz zmiany, o które w Twoim życiu chodzi. Cały przekaz, który stanowi podporę na całe życie nagrywam i wysyłam na email link do pobrania nagrania lub w przypadku osób, które nie maja dostępu i nie obsługują internetu wyślę pocztą płytę CD.

Pamiętaj! Przeznaczenia nie zmienisz, ale przez świadomość wpłyniesz właściwie na swój los. Zapraszam, więc do wyjątkowego i mistycznego spotkania ze Swoim Światem, dzięki któremu zrozumiesz Siebie i będziesz umiał poprowadzić swoje życie w spokoju i satysfakcji.