Sesja indywidualna

plyta2

Sesje indywidualne odbywają się przeważnie online, Messenger, WhatsApp, Skype czy na Zoom. Dla tych, którzy są z Chicago i okolic zapraszam bezpośrednio.

Dzisiejsze czasy stwarzają idealne warunki do łączenia się online i są dużym ułatwieniem dla osób z innych miast i przebywających za granicą.

Proszę przeznaczyć dla Siebie 2 godziny, sesja jest nagrywana i odbywa się w taki sposób, że na początku mogę zapytać, na co zwrócić szczególną uwagę, ale w zasadzie wszystkie nurtujące pytania rozwiązują się w trakcie mojego przekazu i na koniec wbrew pozorom nie ma już żadnych pytań.

To spotkanie pozwoli Ci zrozumieć Siebie i tak otworzyć na własne życie, do którego już będziesz miał dostęp, że z ulgą będziesz traktował te okoliczności, na które przed chwilą zwracałeś tak silną uwagę. Intencją moją jest, żebyś poczuł swoja wartość i dzięki niej zmierzył z tym, co życie Ci dostarcza.

A mając teraz to narzędzie pracy na całe życie (nagranie) zawsze w chwilach zwątpienia Cię poprowadzi. Przez dwie godziny non stop przekazuję Ci informacje z Twojego życia i antidotum do zastosowania na negatywnie przyciągane sytuacje. Praca będzie polegała na uświadomieniu sobie wagi myśli tworzącej Twoje życie.

Zrozumiesz swoje myśli, uczucia od strony Wnętrza i doświadczysz odpowiedzialności za swoje życie. Spotkanie uświadomi Tobie to, co nieświadome, dzięki temu, będziesz mógł kontrolować to, co dotychczas kontrolowało Ciebie. Dowiesz się, w jakim jesteś teraz momencie życia i jak postępować, żeby było lepiej.

Przez akceptację procesów zachodzących na planie Twojego życia oraz wartości reprezentujących Ciebie, uruchomisz zmiany, o które w Twoim życiu chodzi. Cały przekaz, który stanowi podporę na całe życie nagrywam w formacie mp3 i wysyłam na email link do pobrania nagrania.

Pamiętaj! Przeznaczenia nie zmienisz, ale przez świadomość wpłyniesz właściwie na swój los. Zapraszam, więc do wyjątkowego i mistycznego spotkania ze Swoim Światem, dzięki któremu zrozumiesz Siebie i będziesz umiał poprowadzić swoje życie w spokoju i satysfakcji.

BOGUSIA B.- Dzień dobry! Jeszcze raz baardzo Panu dziękuję za pomoc w przywróceniu mi spokoju i wewnętrznego wyciszenia. Nigdy nie myślałam, że będę na tyle silna i zdobędę się na taką decyzję. Wracam do radości, harmonii i chociaż wiem, że zajmie to trochę czasu, mam wrażenie, że żyje już w innym świecie. Zaczynam czuć siebie, widzę siebie z przed 30 lat. I taką chcę być! Olbrzymie dzięki!