Program odnowy

PROGRAM ODNOWY – WOW, TO JEST NAPRAWDĘ ODNOWA. ZAPRASZAM !!!

PlakatDO WYJĄTKOWEJ ODNOWY, KAŻDEGO, KTO CHCE STANĄĆ NA NOGI, ODBUDOWAĆ SWOJE ŻYCIE, ZDROWIE, RELACJE, ZWIĄZEK, PRACĘ, ROZPOZNAĆ SWOJE MOŻLIWOŚCI, PO PROSTU URUCHOMIĆ SWOJĄ WYJĄTKOWĄ ENERGIĘ.

TO WŁAŚNIE TUTAJ POCZUJESZ SENS WSZYSTKIEGO, CO W TOBIE I PRZED TOBĄ! ZAPRASZAM, WIĘC CIEBIE I TWOICH BLISKICH DO ODNOWY, W PEŁNYM SŁOWA ZNACZENIU.

KAMERALNIE, W POCZUCIU ZAUFANIA I BEZPIECZEŃSTWA DOŚWIADCZASZ TRANSFORMACJI, ZMIANY SWOJEGO ŻYCIA.

JESTEM SPECJALISTĄ Z PRAWIE 30-LETNIĄ PRAKTYKĄ W DZIEDZINIE ROZPOZNAWANIA NATURY LUDZKIEJ, DOCIERAM DO TWOJEGO WNĘTRZA BEZ PYTAŃ I WIELKICH ANALIZ. CZUJĄC TWOJE ENERGIE POKAZUJĘ I POMAGAM OSIĄGNĄĆ STAN RÓWNOWAGI WEWNĘTRZNEJ.

GWARANTOWANY PROFESJONALIZM, WYSOKI POZIOM WIEDZY I UNIKALNE PREDYSPOZYCJE.

PROGRAM ODNOWY TO 1 -DNIOWE, WEEKENDOWE LUB 5 -DNIOWE ZAJĘCIA DEDYKOWANE JEDNEJ OSOBIE LUB GRUPIE.

INDYWIDUALNY PROGRAM ODNOWY ZOSTAŁ STWORZONY DOKŁADNIE POD CIEBIE. PRZYWRACA SIŁĘ I SPOKÓJ, RADOŚĆ I ZROZUMIENIE TEGO WSZYSTKIEGO, CO SIĘ DZIAŁO WCZEŚNIEJ. DOŚWIADCZASZ I TAK NAPRAWDĘ OD RAZU ZMIENIASZ SWÓJ ŚWIAT.

OBECNE CZASY DLA WIELU SĄ BARDZO CIĘŻKIE, NIEKONTROLOWANIE WYMYKAJĄ SIĘ TE SYTUACJE, KTÓRE JESZCZE NIEDAWNO PRZYNOSIŁY SATYSFAKCJĘ, ZADOWOLENIE I SENS.

DZIĘKI TYM ZAJĘCIOM ODNAJDUJESZ ODPOWIEDZI I SPOSOBY NA PRZYWRACANIE SOBIE NORMALNOŚCI I CO TAK NAPRAWDĘ ZROBIĆ, ŻEBY ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA?

ODNAJDUJESZ TUTAJ SIEBIE I NIE MASZ JUŻ ŻADNYCH PYTAŃ, DOŚWIADCZASZ PROCESÓW, ZABIEGÓW, ĆWICZEŃ, PRACY, KTÓRA PRZYNOSI TOBIE TEN NIEOCZEKIWANY, NIESAMOWITY EFEKT. 

CZUJESZ I STAJESZ SIĘ SOBĄ, BEZ LĘKÓW, NIEPOKOJÓW, NAPIĘĆ, CZY PODKŁADANIA INNYM.

ZAPRASZAM, WIĘC NA WYJĄTKOWE WARSZTATY ODNOWY, KTÓRYCH SIŁA, PROGRAM I KOMPETENCJA WPŁYWAJĄ NA WYJĄTKOWĄ ZMIANĘ, OCZYSZCZENIE, UZDROWIENIE I RESET.

WRACA POGODA DUCHA, PODNIESIENIE WIBRACJI, ZROZUMIENIE SIEBIE I PRZENOSZONEGO ŻYCIA ORAZ STWORZENIE WARUNKÓW DO LEPSZEGO FUNKCJONOWANIA W SWOIM ŻYCIU. WRESZCIE CZUJĄC TO, CO JESZCZE PRZED WARSZTATAMI NIE BYŁO MOŻLIWE, ZACHODZĄ DUŻE POZYTYWNE ZMIANY NA PLANIE OSOBISTYM I ZAWODOWYM.

W PROGRAMIE

HAMONIZACJA UMYSŁU

CZYSZCZENIE PRZESZŁOŚCI RODOWEJ

UZDRAWIANIE RELACJI

CZYSZCZENIE CZAKR

THETAHEALING DNA

ITP

ZAPRASZAM I DO ZOBACZENIA W NOWYM ŚWIECIE.