Praca z enegrią

Odkryj Moc Energii – Zajęcia Transformacyjne

  Zapraszam Ciebie do Świata Energii, gdzie Twoje życie nabierze nowych barw!

  Czym jest energia? Jak wpływa na Twoje codzienne doświadczenia i relacje? W jaki sposób możesz na nią wpływać, aby prowadzić bardziej świadome, zdrowsze i szczęśliwe życie?

  Doświadcz jej potęgi na naszych zajęciach. Poprowadzą Cię przez proces transformacji i uzdrowienia, który otworzy Ci drzwi do pełni możliwości.

  Odkryjesz, jak emocje, przekonania i wzorce wpływają na Twoje życie. I jak możesz to zmienić. Nasze spotkanie to intensywna podróż ku lepszemu zrozumieniu siebie i otaczającego świata.

  Jak wygląda praktyka?

  Zajęcia odbywają się w formie 1-dniowego intensywnego warsztatu. 

  Rozpoczynamy w sobotę o godz. 10:00 od wprowadzenia w świat energii, pokazaniem uczestnikom jak działa Energia, jak można wpływać na nią i przekształcać.

  W Pracy z Emocjami poczujesz ją, dzięki temu wpłyniesz na zmianę Swojego życia. Na bardziej świadome, lepsze i zdrowsze. Dzięki tym zajęciom uruchomisz to, co pragniesz, wreszcie z tym się spotkasz i wpłyniesz na Swoją zmianę, skuteczne i satysfakcjonujące doświadczanie życia. 

  Przypuszczalny termin zakończenia godz. 18:00 (pracujemy aż do ukończenia programu). 

  Wydarzenie to nie tylko nauka, ale przede wszystkim praktyka. Każdy uczestnik otrzymuje indywidualne wsparcie i uwagę, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

  Niedziela będzie już bardziej kameralna – osobista. jest przeznaczona dla tych, którzy dodatkowo chcą pogłębić wiedzę o sobie, zrozumieć swoje osobiste życie, relacje z bliskimi, jak wykorzystać swój potencjał i czas na ziemi, żeby żyć pełnią siebie i wynieść z tego miejsca dużo pożytku i satysfakcji dla swojej duszy.

  Każdy może tego doświadczyć.  zapraszam, więc wszystkich chętnych na dodatkowe osobiste spotkanie W NIEDZIELĘ:

  SESJA INDYWIDUALNA 2-GODZINNA –  narzędzie pracy na całe życie, dzięki, któremu doświadczysz siebie z całym arsenałem narzędzi na poprawę jakości swojej drogi, relacji z bliskimi, zdrowia, czasu, itp. obudzisz się na swoją wartość, będziesz wiedział jak radzić sobie ze sobą i innymi oraz co zrobić, żeby życie było lepsze?

Dla uczestników sobotnich zajęć obowiązuje promocja 30%.

PRACA Z EMOCJAMI – spotkanie na, którym pomogę ci uwolnić się od własnych obciążeń, problemów, których w grupie nie można przeprowadzić (zbyt osobiste) oraz doświadczyć pracy indywidualnej z emocjami, traumami, lękami.

Dla uczestników sobotnich zajęć obowiązuje promocja 30%.

Zapraszam, więc do uczestnictwa w bardzo energetycznych zajęciach i indywidualnych sesjach, które dostarczą Tobie wiedzy i doświadczenia, dzięki któremu wzrośnie świadomość i możliwość wytwarzania właściwej życiowej energii  w dzisiejszych czasach.
Uwolnij więc umysł i przygotuj na pozytywne zmiany.

Czy jesteś gotowy na zmianę?

Nie pozwól, aby obawy czy wątpliwości powstrzymały Ciebie od uczestnictwa. Twoje życie jest warte tego, aby przeżyć je w pełni.

Zapraszam Ciebie do doświadczenia tego wyjątkowego spotkania, gdzie odkryjesz swoją moc i wyjątkowy osobisty potencjał.