Praca z enegrią

PRACA Z ENERGIĄ – UZDRAWIAJĄCE  ZAJĘCIA 

MOŻESZ TO DOŚWIADCZYĆ W SWOIM MIEŚCIE! 

CORAZ CZĘŚCIEJ W DZISIEJSZYCH CZASACH MÓWI SIĘ O ENERGII, ZARÓWNO MEDIA, OSOBY PUBLICZNE JAK I TY WYRAŻASZ SIĘ DZISIAJ PRZEZ MÓWIENIE O NIEJ.
CZYM JEST TA ENERGIA? CZY WIESZ, JAKI MA WPŁYW NA CIEBIE? JAK JĄ TRAKTUJESZ? CO ONA WYPRAWIA Z TOBĄ? CO ONA WYCZYNIA Z TWOJĄ RODZINĄ? JAK RADZIĆ SOBIE W DZISIEJSZYCH CZASACH Z JEJ WPŁYWEM?

TO WSZYSTKO DOŚWIADCZYSZ NA TYCH ZAJĘCIACH, POCZUJESZ JĄ, ZMIENISZ SWOJE ŻYCIE NA BARDZIEJ ŚWIADOME, LEPSZE I ZDROWSZE.

NA ZAJĘCIACH DOŚWIADCZYSZ PRZEMIANY I UZDROWIENIA.

JEDNEGO DNIA WPROWADZENIE W ŚWIAT ENERGII – BEZPŁATNY WYKŁAD GODZINNY, KTÓREGO CELEM BĘDZIE POKAZANIE UCZESTNIKOM WSZYSTKIEGO, CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO NA ZAJĘCIACH, O TYM JAK SILNY WPŁYW MASZ NA ENERGIĘ, KTÓRA CIEBIE OTACZA.

TE WSZYSTKIE ZMIANY NASTROJÓW, OBCIĄŻENIA Z DZIECIŃSTWA, PRZEKONANIA, MYŚLI MAJĄ OGROMNY WPŁYW NA TWOJE ŻYCIE I WŁAŚNIE TO SPOTKANIE URUCHOMI MOŻLIWOŚĆ ZMIANY ŻYCIA NA LEPSZE.

TO TY MASZ WPŁYW NA SIEBIE, NA TWOJE ZDROWIE I NA KAŻDE ZDARZENIE, KTÓRE PRZYCIĄGASZ SWOJĄ ENERGIĄ. TO OD CIEBIE ZALEŻY, CZY DNA KURCZY SIĘ CZY ROŚNIE.

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ, WIĘC NAD TYM CZY PRZYJŚĆ, CZY TEŻ DAĆ SOBIE SPOKÓJ? CZĘŚĆ Z WAS MOŻE PRÓBOWAĆ WYPRZEĆ TĘ POTRZEBĘ SWOIM UMYSŁEM, STWORZYĆ WYMÓWKĘ ALBO URUCHOMIĆ OBAWĘ, TAK TEŻ MOŻNA, ALE TEN MECHANIZM OBRONNY MA NIESTETY BARDZO SILNY WPŁYW NA REZYGNOWANIE Z TEGO, CO DOBRE.

NAUKOWCY UDOWODNILI, ŻE PRZEZ TEN SPOSÓB MYŚLENIA LUDZIE TRACĄ AŻ 80% MOŻLIWOŚCI

CZY NIE CZAS NA ZMIANĘ? CZY NIE CZAS NA TO, ŻEBY SOBIE POWIEDZIEĆ MAM JUŻ TEGO DOSYĆ?

PRZEDWCZORAJ ROZMAWIAŁEM Z OSOBĄ, Z KTÓRĄ MIAŁEM SPOTKANIE Z 10 LAT TEMU A MOŻE DŁUŻEJ, JESZCZE WTEDY NAGRYWAŁEM SPOTKANIA NA TAŚMĘ MAGNETOFONOWĄ.

ZADZWONIŁA, ŻEBY MI PODZIĘKOWAĆ I PRZEKAZAĆ, ŻE W MIĘDZYCZASIE KIERUJĄC SIĘ NA ŚCIEŻKĘ DUCHOWĄ, BYŁA U WIELU JASNOWIDZÓW, TRENERÓW, OSÓB ZAJMUJĄCYCH SIĘ ROZWOJEM OSOBISTYM, ALE TAK SKUTECZNEGO I JEDYNEGO W SWOIM RODZAJU PRZEKAZU NIGDZIE NIE DOŚWIADCZYŁA I WIE, ŻE TO ŻYCIE, KTÓRE TERAZ PRZENOSI JEST PEŁNE TEJ ENERGII, O KTÓREJ WTEDY MÓWIŁEM I ŻE FAKTYCZNIE DZIEJE SIĘ TAK U NIEJ DZISIAJ, JAK WTEDY TO PRZEKAZYWAŁEM?
DLACZEGO WIĘC MASZ BYĆ GORSZY? SKORO MOŻESZ ŻYĆ LEPIEJ?

TO SPOTKANIE TAK NAPRAWDĘ BĘDZIE TOBIE OSOBIŚCIE POŚWIĘCONE, PONIEWAŻ BĘDĘ W TWOJEJ ENERGII, ŻEBYŚ POCZUŁ TO, KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ I WPŁYNĄŁ NA SWÓJ SYSTEM TAK JAK DOŚWIADCZA TO OSOBA.

TYCH OSÓB MOŻE BYĆ WIĘCEJ, MOŻESZ ZAPROSIĆ NA TO SPOTKANIE SWOICH BLISKICH, WARTO ZROZUMIEĆ SIEBIE I OBECNE CZASY, KTÓRE NIE SĄ ŁATWE, TYLE W NICH SAMOTNOŚCI, ROZWODÓW, BRAKU NADZIEI, CHORÓB, WALKI O PRZETRWANIE?

I POMYŚLEĆ, ŻE TO WSZYSTKO Z BRAKU ENERGII. JAK JĄ TWORZYĆ? JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE? NA TE PYTANIA I INNE ZNAJDZIESZ ODPOWIEDŹ NA TYCH ZAJĘCIACH?

UZDROWISZ SWOJĄ DUSZĘ I CIAŁO

JEŻELI CHODZI O ORGANIZACJĘ POBYTU W ŁODZI, TO SPOTYKAMY SIĘ W PIĄTEK O GODZ.19:00 NA BEZPŁATNYM GODZINNYM WYKŁADZIE, KTÓRY MA BYĆ POMOCNY W PODJĘCIU DECYZJI DLA TYCH, KTÓRZY JESZCZE NIE SĄ PEWNI UCZESTNICTWA.

WIELE INFORMACJI TAM PRZEDSTAWIONYCH POZWOLI TOBIE ROZJAŚNIĆ TWOJE POLE OCZEKIWAŃ I ZROZUMIEĆ PEWNE ZALEŻNOŚCI ŁĄCZĄCE CIEBIE Z SYTUACJAMI, KTÓRYCH DOŚWIADCZASZ W SWOIM ŻYCIU.

SPOTKANIE SOBOTNIE, TO SILNA BATERIA WIEDZY, PRACY Z EMOCJAMI, ĆWICZEŃ CZYSZCZĄCYCH PRZESZŁOŚĆ, USUWANIA TRAUM, PRZEKONAŃ, KTÓRE TOBIE NIE SŁUŻĄ. W SUMIE BARDZO INTENSYWNY CZAS NA POSTAWIENIE SIEBIE NA NOGI I PODNIESIENIA SWOJEJ WIBRACJI.


PONIŻEJ 6-ŚCIU OSÓB NIE ODBĘDĄ SIĘ.

ROZPOCZYNAMY O 10:00 I KOŃCZYMY AŻ WYPEŁNIMY CAŁY PROGRAM, PRZYPUSZCZALNY TERMIN ZAKOŃCZENIA GODZ. 18-TA.

NIEDZIELA BĘDZIE BARDZIEJ KAMERALNA – JEST PRZEZNACZONA DLA TYCH, KTÓRZY DODATKOWO CHCĄ POGŁĘBIĆ WIEDZĘ O SOBIE, ZROZUMIEĆ SWOJE OSOBISTE ŻYCIE, RELACJE Z BLISKIMI, JAK WYKORZYSTAĆ SWÓJ CZAS NA ZIEMI, ŻEBY ŻYĆ PEŁNIĄ SIEBIE I WYNIEŚĆ Z TEGO MIEJSCA DUŻO POŻYTKU I SATYSFAKCJI DLA SWOJEJ DUSZY, MOŻESZ TEGO DOŚWIADCZYĆ ZAPISUJĄC SIĘ W PIĄTEK NA WYKŁADZIE NA SPOTKANIE ZE MNĄ.

ZAPRASZAM, WIĘC WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA DODATKOWE OSOBISTE SPOTKANIE W NIEDZIELĘ:

SESJA INDYWIDUALNA 2-GODZINNA –  NARZĘDZIE PRACY NA CAŁE ŻYCIE, DZIĘKI, KTÓREMU DOŚWIADCZYSZ SIEBIE Z CAŁYM ARSENAŁEM NARZĘDZI NA POPRAWĘ JAKOŚCI SWOJEJ DROGI, RELACJI Z BLISKIMI, ZDROWIA, CZASU, ITP. OBUDZISZ SIĘ NA SWOJĄ WARTOŚĆ, BĘDZIESZ WIEDZIAŁ JAK RADZIĆ SOBIE ZE SOBĄ I INNYMI ORAZ CO ZROBIĆ, ŻEBY ŻYCIE BYŁO LEPSZE?

KOSZT 2-GODZINNEJ SESJI Z NAGRANIEM – (DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ PROMOCJA).

PRACA Z EMOCJAMI – SPOTKANIE NA, KTÓRYM POMOGĘ CI UWOLNIĆ SIĘ OD WŁASNYCH OBCIĄŻEŃ, PROBLEMÓW ORAZ DOŚWIADCZYĆ PRACY INDYWIDUALNEJ Z EMOCJAMI, TRAUMAMI, LĘKAMI.

ZAPRASZAM, WIĘC DO UCZESTNICTWA W BARDZO ENERGETYCZNYCH ZAJĘCIACH I INDYWIDUALNYCH SESJACH, KTÓRE DOSTARCZĄ TOBIE WIEDZY, DZIĘKI, KTÓREJ BĘDZIESZ WIEDZIAŁ JAK WYTWARZAĆ WŁAŚCIWĄ ENERGIĘ DO ŻYCIA W DZISIEJSZYCH CZASACH.
UWOLNIJ WIĘC UMYSŁ I PRZYGOTUJ NA POZYTYWNE ZMIANY.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam