Grupowe spotkania terapeutyczne

Spotkanie trwa 2 godziny.

Przez pierwszą godzinę tłumaczę to, co będziemy robić i dlaczego. Wyjaśniam również, co się dzieje obecnie w energiach na świecie, jaki jest wpływ Wszechświata na Ciebie i jak sobie z tym radzić. Ta świadomość jest bardzo potrzebna.

Jak wiesz Ego jest nieświadome i nas obciąża, prowokuje do niechcianych, niedojrzałych zachowań. Wszystko dlatego, że ma taki wzorzec działania a my w to wierzymy i popełniamy błędy.

Jak już będziemy wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi, czyli co się dzieje i jak sobie z tym poradzić, to wtedy wchodzimy w procesy. Mam na to drugą godzinę.

Ten czas poświęcamy swojemu wnętrzu. Skupiamy się na tym, co nas ogranicza i uwalniamy te emocje, te braki, które przez życie się nazbierały.

Czas poświęcamy ćwiczeniom uwalniającym ciało, umysł i ducha. Przychodzi siła, wolność i lekkość. Wszyscy są zrelaksowani i naładowani energią.

Przepracowujemy Energię Miłości, wchodzimy w pole podnoszące nasze wibracje, czyścimy czakry.

Po tych spotkaniach czujemy się wolni, silni, spokojni. Wzrasta nasza decyzyjność, radość i zadowolenie z życia. Doświadczamy swoją moc.

Mało mówienia, dużo ćwiczeń relaksujących, i podnoszących energię oraz zabawy, która jest niezbędna do uwolnienia ograniczających i usztywniających energii zarówno ciało jak i głowę.

Spotkania są cotygodniowe i odbywają się cyklicznie raz w tygodniu. Dla Poloni w USA bezpośrednio lub na Zoomie w każdy wtorek o 7 pm – 9 pm (czasu Chicago) a dla Polski i Europy w środy o godz.18 – 20 (czasu Warszawa). Zapraszam.

Niesamowite transformacje i świetny czas, skutecznie spędzony. Do zobaczenia.

Zapisy i szczegóły na ireneusz@doradztworybicki.pl