Dla Ciebie

KLUCZ DO TWOJEGO KODU ENERGETYCZNEGO JEST ROZPOZNANY MOŻE ZNALEŹĆ SIĘ W TWOICH RĘKACH.

Dzięki niemu dotrzesz do swoich źródeł i rozpoznasz swoją przyszłość. Metoda, którą stworzyłem oparta jest na wiedzy i wieloletniej pracy z ludźmi.

Zawsze byłem niedowiarkiem, na zasadzie „nie dotknę nie uwierzę”. Poprzez wnikliwą analizę i chęć dotarcia do tajemnicy życia człowieka dzięki ludziom i własnym predyspozycjom wypracowałem metodę, która dociera bezbłędnie do każdego z nas.


Metodę tę nazwałem GENETYCZNĄ METRYKĄ POTENCJAŁÓW ENERGETYCZNYCH

Polega ona na rozpoznaniu Twoich sił psychicznych, warunków, w jakich funkcjonują, co otrzymałeś po Rodzicach, Dziadkach i co Sam wnosisz nowego. Możesz postępować tak jak Twoi Przodkowie, możesz też przenosić inne życie, wychodząc poza system tych wierzeń i wartości wynikających z Twoich Rodziców. Twoja Świadomość może dać Ci wiele, otrzymując wskazówki, łatwiej Ci będzie tego dokonać. Zrozumiesz dlaczego ściągasz na siebie takie choroby i przyciągasz takie sytuacje i takich ludzi i jak możesz to zmienić.

Dotrzesz do swojej podświadomości, świadomości i nadświadomości. Dzięki temu będziesz umiał odpowiednio wykorzystywać swój własny potencjał. Doświadcz mnie a przekonasz się, że to wszystko jest możliwe. Pomogłem już tak wielu osobom, dlaczego nie mogę Tobie.

Moja propozycja oparta jest na zajrzeniu w głąb Twojego życia i przekazaniu tego wszystkiego, co ma wpływ na uruchomienie tego, co pozytywne w Tobie. Wykorzystując wiedzę i energię możesz Sobie bardzo pomóc. Każdy z nas jak się źle czuje, nie wie co ze sobą zrobić, w którą stronę iść korzysta z pomocy, otwiera się i wszystko staje się łatwiejsze . Tutaj dodatkowo możesz wiele rzeczy uwolnić, oczyścić, uzdrowić, ponieważ doświadczasz Swojego Źródła. Z jednej strony podnosisz Świadomość – jest to spotkanie 2-godzinne, Ty w sumie milczysz a ja przekazuję to, co ważne i wpływające na Twoje życie, dotykam każdego aspektu mającego wpływ na Ciebie i jest to nagrywane. Każdy powinien to posiadać. Druga pomoc opiera się na pracy z emocjami, które nie przepracowaliśmy i na bazie stworzonych przekonań cierpimy i przyciągamy to, co nam nie służy. Wielokrotnie wierzymy w to, co nieświadomie jest skierowane przeciwko nam.


plyta1