Płyty CD

Medytacja Oczyszczająca (płyta CD)

  Obiecaną płytę wreszcie stworzyłem. Czekałem na moment, w którym przekazywana Energia będzie najbardziej skuteczna. Zapraszam do Pracy z Emocjami, nagranie jest świetnym przewodnikiem do uwolnienia stresu, niepokoju, lęków, oczyszczenia ze wszelkich negatywności, chorób, problemów. Płyta podnosi Energię i zaczyna działać.

  Wystarczy usiąść lub położyć, rozluźnić ciało i zatopić się w podróży, w której potęga Twojego umysłu już świetnie sobie poradzi. Polecam!!!

  Wypowiedzi osób, które tę płytę zakupiły:

  Robiłam medytację dwukrotnie. Jest to wspaniałe nagranie. Za pierwszym razem, dostałam dreszczy i było mi zimno. A za drugim zasnęłam, niewiadomo kiedy i zbudziłam się w wyjątkowym stanie, z którego nie chciałam wyjść. Całkowity odlot!!!

Ania B.

Przesłuchując nagranie „Medytacja oczyszczająca” wyruszam w uzdrawiająca podroż po swoim ciele, wnętrzu. Poddaje się temu procesowi i zachłannie korzystam z daru regeneracji i oczyszczania organizmu. Serdecznie polecam.

JustynaAUTORSKA PŁYTA „POZNAĆ I ZROZUMIEĆ SIEBIE”

plyta2


ZROZUMIESZ WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ A ŻYCIE STANIE SIĘ PROSTSZE

Dzięki tej płycie zrozumiesz jak nieświadomie popełniasz błędy, które tyle Ciebie kosztują, a przede wszystkim jak wpływają na zdrowie i Twój los. Nauczysz się kreować życiowe sukcesy, pozbędziesz lęków i uwierzysz w Siebie. Wysoki poziom muzyki w tle i przekaz, tworzą wyjątkowy klimat, który pozwoli Ci dotrzeć do Twojego wnętrza.

Płytę tą dedykuję każdemu, kto chce zrozumieć swoje życie i pragnie tworzyć je we właściwy dla siebie sposób. Tu znajdziesz wiele odpowiedzi, stworzysz sobie poczucie bezpieczeństwa i nauczysz żyć w godności i szczęściu.

Jest to również wspaniały prezent dla kogoś, komu chciałbyś pomóc.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz