WCZASY

5-DNIOWE WCZASY 

REGENERUJĄCE DUSZĘ, CIAŁO I UMYSŁ

Węglówka (małopolskie)

30.08-04.09.2016

Zapraszamy na warsztaty, które rozświetlą Twoje życie, pozwolą Ci wprowadzić spokój, siłę, radość i wiarę oraz odzyskać zdrowie.

Wczasy będą bardzo energetyczne, program przewiduje dużo zajęć  relaksacyjnych, dlatego prosimy o wzięcie ze sobą wygodnego stroju sportowego, karimaty i koca.

Pobyt zaczynamy we wtorek o godz. 17-ej obiadokolacją, po której odbędzie się spotkanie organizacyjne i medytacja centralizująca grupę.

Każdy dzień rozpoczynamy śniadaniem o godzinie 9-ej a potem zabiegi bioenergoterapeutyczne, zajęcia podnoszące świadomość i uwalniające od negatywnych emocji a na koniec dnia będziemy doświadczać wyciszających i uzdrawiających medytacji.

W międzyczasie będzie dużo wykładów, pracy energetycznej i skupienia na indywidualnych problemach życiowych.

Oczywiście nie zabraknie innych klimatów tworzących pozytywne emocje między innymi: spacery, wycieczka do obserwatorium i w inne atrakcyjne miejsca, oprócz tego chcemy uruchomić wieczorne kino tematyczne (wzruszające filmy podnoszące rangę naszego istnienia).

Pobyt kończymy w niedzielę obiadem o godz.14-tej.

Zapraszamy, więc wszystkich, którzy chcą się oderwać od codzienności i podnieść Swoje Wibracje, na wyjątkowe warsztaty, które wniosą w życie zrozumienie, radość i spokój.

Ilość miejsc ograniczona, wynika to z Programu i potrzeby skupienia się na każdym uczestniku indywidualnie. Koszt całego pobytu 1400zł.

Serdecznie zapraszamy

Zofia Mytnik i Ireneusz Rybicki

Po szczegóły proszę dzwonić lub pisać – kliknij na kopertę poniżej …

mail_ico