Aktualności 2

PRACA Z ENERGIĄ – UZDRAWIAJĄCE 1- DNIOWE ZAJĘCIA POPRZEDZONE WYKŁADEM

MOŻESZ TO DOŚWIADCZYĆ W SWOIM MIEŚCIE! 

CORAZ CZĘŚCIEJ W DZISIEJSZYCH CZASACH MÓWI SIĘ O ENERGII, ZARÓWNO MEDIA, OSOBY PUBLICZNE JAK I TY WYRAŻASZ SIĘ DZISIAJ PRZEZ MÓWIENIE O NIEJ.
CZYM JEST TA ENERGIA? CZY WIESZ, JAKI MA WPŁYW NA CIEBIE? JAK JĄ TRAKTUJESZ? CO ONA WYPRAWIA Z TOBĄ? CO ONA WYCZYNIA Z TWOJĄ RODZINĄ? JAK RADZIĆ SOBIE W DZISIEJSZYCH CZASACH Z JEJ WPŁYWEM?

TO WSZYSTKO DOŚWIADCZYSZ NA TYCH ZAJĘCIACH, POCZUJESZ JĄ, ZMIENISZ SWOJE ŻYCIE NA BARDZIEJ ŚWIADOME, LEPSZE I ZDROWSZE.

NA ZAJĘCIACH DOŚWIADCZYSZ PRZEMIANY I UZDROWIENIA.

JEDNEGO DNIA WPROWADZENIE W ŚWIAT ENERGII – BEZPŁATNY WYKŁAD GODZINNY, KTÓREGO CELEM BĘDZIE POKAZANIE UCZESTNIKOM WSZYSTKIEGO, CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO NA ZAJĘCIACH, O TYM JAK SILNY WPŁYW MASZ NA ENERGIĘ, KTÓRA CIEBIE OTACZA.

TE WSZYSTKIE ZMIANY NASTROJÓW, OBCIĄŻENIA Z DZIECIŃSTWA, PRZEKONANIA, MYŚLI MAJĄ OGROMNY WPŁYW NA TWOJE ŻYCIE I WŁAŚNIE TO SPOTKANIE URUCHOMI MOŻLIWOŚĆ ZMIANY ŻYCIA NA LEPSZE.

TO TY MASZ WPŁYW NA SIEBIE, NA TWOJE ZDROWIE I NA KAŻDE ZDARZENIE, KTÓRE PRZYCIĄGASZ SWOJĄ ENERGIĄ. TO OD CIEBIE ZALEŻY, CZY DNA KURCZY SIĘ CZY ROŚNIE.

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ, WIĘC NAD TYM CZY PRZYJŚĆ, CZY TEŻ DAĆ SOBIE SPOKÓJ? MOŻNA PRÓBOWAĆ WYPRZEĆ TĘ POTRZEBĘ SWOIM UMYSŁEM, STWORZYĆ WYMÓWKĘ ALBO URUCHOMIĆ OBAWĘ, TAK TEŻ MOŻNA, ALE TEN MECHANIZM OBRONNY MA NIESTETY BARDZO SILNY WPŁYW NA REZYGNOWANIE Z TEGO, CO DLA CIEBIE W DANYM MOMENCIE JEST DOBRE.

NAUKOWCY UDOWODNILI, ŻE PRZEZ TEN SPOSÓB MYŚLENIA LUDZIE TRACĄ AŻ 80% MOŻLIWOŚCI

CZY NIE CZAS NA ZMIANĘ? CZY NIE CZAS NA TO, ŻEBY SOBIE POWIEDZIEĆ MAM JUŻ TEGO DOSYĆ?

PRZEDWCZORAJ ROZMAWIAŁEM Z OSOBĄ, Z KTÓRĄ MIAŁEM SPOTKANIE Z 10 LAT TEMU A MOŻE DŁUŻEJ, JESZCZE WTEDY NAGRYWAŁEM SPOTKANIA NA TAŚMĘ MAGNETOFONOWĄ.

ZADZWONIŁA, ŻEBY MI PODZIĘKOWAĆ I PRZEKAZAĆ, ŻE W MIĘDZYCZASIE KIERUJĄC SIĘ NA ŚCIEŻKĘ DUCHOWĄ, BYŁA U WIELU JASNOWIDZÓW, TRENERÓW, OSÓB ZAJMUJĄCYCH SIĘ ROZWOJEM OSOBISTYM, ALE TAK SKUTECZNEGO I JEDYNEGO W SWOIM RODZAJU PRZEKAZU NIGDZIE NIE DOŚWIADCZYŁA I WIE, ŻE TO ŻYCIE, KTÓRE TERAZ PRZENOSI JEST PEŁNE TEJ ENERGII, O KTÓREJ WTEDY MÓWIŁEM I ŻE FAKTYCZNIE DZIEJE SIĘ TAK U NIEJ DZISIAJ, JAK WTEDY TO PRZEKAZYWAŁEM?
DLACZEGO WIĘC MASZ BYĆ GORSZY? SKORO MOŻESZ ŻYĆ LEPIEJ?

TO SPOTKANIE TAK NAPRAWDĘ BĘDZIE TOBIE OSOBIŚCIE POŚWIĘCONE, PONIEWAŻ BĘDĘ W TWOJEJ ENERGII, ŻEBYŚ POCZUŁ TO, KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ I WPŁYNĄŁ NA SWÓJ SYSTEM TAK JAK DOŚWIADCZA TO OSOBA.

TYCH OSÓB MOŻE BYĆ WIĘCEJ, MOŻESZ ZAPROSIĆ NA TO SPOTKANIE SWOICH BLISKICH, WARTO ZROZUMIEĆ SIEBIE I OBECNE CZASY, KTÓRE NIE SĄ ŁATWE, TYLE W NICH SAMOTNOŚCI, ROZWODÓW, BRAKU NADZIEI, CHORÓB, WALKI O PRZETRWANIE?

I POMYŚLEĆ, ŻE TO WSZYSTKO Z BRAKU ENERGII. JAK JĄ TWORZYĆ? JAK ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE? NA TE PYTANIA I INNE ZNAJDZIESZ ODPOWIEDŹ NA TYCH ZAJĘCIACH?

UZDROWISZ SWOJĄ DUSZĘ I CIAŁO

WIELE INFORMACJI PRZEDSTAWIONYCH NA ZAJĘCIACH POZWOLI TOBIE ROZJAŚNIĆ TWOJE POLE OCZEKIWAŃ I ZROZUMIEĆ PEWNE ZALEŻNOŚCI ŁĄCZĄCE CIEBIE Z SYTUACJAMI, KTÓRYCH DOŚWIADCZASZ W SWOIM ŻYCIU.

SPOTKANIE TO, JEST SILNĄ BATERIĄ WIEDZY, PRACY Z EMOCJAMI, ĆWICZEŃ CZYSZCZĄCYCH PRZESZŁOŚĆ, USUWANIA TRAUM, PRZEKONAŃ, KTÓRE TOBIE NIE SŁUŻĄ. W SUMIE BARDZO INTENSYWNY CZAS NA POSTAWIENIE SIEBIE NA NOGI I PODNIESIENIA SWOJEJ WIBRACJI.


PONIŻEJ 6-ŚCIU OSÓB NIE ODBĘDĄ SIĘ.

ROZPOCZYNAMY O 10:00 I KOŃCZYMY AŻ WYPEŁNIMY CAŁY PROGRAM, PRZYPUSZCZALNY TERMIN ZAKOŃCZENIA GODZ. 18-TA.

NIEDZIELA BĘDZIE BARDZIEJ KAMERALNA – JEST PRZEZNACZONA DLA TYCH, KTÓRZY DODATKOWO CHCĄ POGŁĘBIĆ WIEDZĘ O SOBIE, ZROZUMIEĆ SWOJE OSOBISTE ŻYCIE, RELACJE Z BLISKIMI, JAK WYKORZYSTAĆ SWÓJ CZAS NA ZIEMI, ŻEBY ŻYĆ PEŁNIĄ SIEBIE I WYNIEŚĆ Z TEGO MIEJSCA DUŻO POŻYTKU I SATYSFAKCJI DLA SWOJEJ DUSZY, MOŻESZ TEGO DOŚWIADCZYĆ ZAPISUJĄC SIĘ W PIĄTEK NA WYKŁADZIE NA SPOTKANIE ZE MNĄ.

ZAPRASZAM, WIĘC WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA DODATKOWE SPOTKANIE W NIEDZIELĘ:

SESJA INDYWIDUALNA 2-GODZINNA –  NARZĘDZIE PRACY NA CAŁE ŻYCIE, DZIĘKI, KTÓREMU DOŚWIADCZYSZ SIEBIE Z CAŁYM ARSENAŁEM NARZĘDZI NA POPRAWĘ JAKOŚCI SWOJEJ DROGI, RELACJI Z BLISKIMI, ZDROWIA, CZASU, ITP. OBUDZISZ SIĘ NA SWOJĄ WARTOŚĆ, BĘDZIESZ WIEDZIAŁ JAK RADZIĆ SOBIE ZE SOBĄ I INNYMI ORAZ CO ZROBIĆ, ŻEBY ŻYCIE BYŁO LEPSZE?

KOSZT 2-GODZINNEJ SESJI Z NAGRANIEM – (DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ PROMOCJA).

PRACA Z EMOCJAMI – SPOTKANIE NA, KTÓRYM POMOGĘ CI UWOLNIĆ SIĘ OD WŁASNYCH OBCIĄŻEŃ, PROBLEMÓW ORAZ DOŚWIADCZYĆ PRACY INDYWIDUALNEJ Z EMOCJAMI, TRAUMAMI, LĘKAMI.

ZAPRASZAM, WIĘC DO UCZESTNICTWA W BARDZO ENERGETYCZNYCH ZAJĘCIACH I INDYWIDUALNYCH SESJACH, KTÓRE DOSTARCZĄ TOBIE WIEDZY, DZIĘKI, KTÓREJ BĘDZIESZ WIEDZIAŁ JAK WYTWARZAĆ WŁAŚCIWĄ ENERGIĘ DO ŻYCIA W DZISIEJSZYCH CZASACH.
UWOLNIJ WIĘC UMYSŁ I PRZYGOTUJ NA POZYTYWNE ZMIANY.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam